Problem z kotem? Twój kot zachowuje się w niezrozumiały sposób i sprawia Ci kłopoty? W Catfield pomożemy Ci rozwiązać problemy z zachowaniem kota. Chcesz wiedzieć więcej o kotach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla kotów!
 
Zespół Dogfield tworzy kompetentna i wykwalifikowana kadra, która nieustannie podnosi poziom swojej wiedzy, poszerza metodykę pracy, wymienia się doświadczeniami i wzajemnie wspiera swoją pracę. Łączy nas jednak wspólna wizja poprawiania dobrostanu zwierząt, którym staramy się pomagać poprzez świadczone usługi. Naszą misją jest zwiększanie świadomości społecznej w zakresie rozumienia potrzeb i sposobu komunikacji dwóch gatunków, z którymi człowiek żyje bardzo blisko - psa i kota.

Zespół Dogfield tworzą:

 
Aneta Bocheńska - dr nauk weterynaryjnych specjalizująca się w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń związanych z układem ruchowym, chorób ortopedycznych oraz wszelkich zaburzeń i chorób układu nerwowego. W obszarze jej szczególnego zainteresowania znajduje się opieka i leczenie psich sportowców oraz rehabilitacja wszelkich kontuzji wynikających z zawodowego uprawiania psich sportów. Zajmuje się także szeroko pojętą medycyną kotów. Aneta Bocheńska posiada również uprawnienia do prowadzenia zabiegów akupunktury dla psów i kotów.
 
Gabinet Weterynaryjny GRYF - gabinet założony przez dr n. wet. Anetę Bocheńską, który tworzy wykwalifikowany i zaangażowany zespół weterynarzy oraz fizjoterapeutów. W gabinecie oprócz codziennych zabiegów internistycznych dla psów i kotów, diagnozuje się i leczy zaburzenia ortopedyczne oraz wszelkie choroby neurologiczne. Gabinet to również doskonale wyposażony ośrodek fizjoterapii i rehabilitacji dla psów sportowych. LINK
 
Martyna Woszczyło - lekarz weterynarii w jednym z wrocławskich gabienetów, specjalizuje się w farmakoterapii zachowań zwierząt towarzyszących, ukończyła kurs dyplomowy COAPE, behawiorysta współpracujący z Dogfield, żywo zainteresowana medycyną behawioralną - łączeniem praktyki klinicznej z modelowaniem zachowań psów i kotów. Łączy weterynaryjną i behawioralną opiekę nad hodowlami psów i miotami nowonarodzonych szczeniąt, przeprowadzając je przez okres socjalizacji i przygotowując do dorosłego życia. Prywatnie opiekunka psa rasy border collie Lunara i kotki Szczotki.
 
Ewa Siemieńska-Tuła - zoopsycholg i trener psów oraz dogoterapeuta w Dog's Smile. Opiekunka trzech psów: Cervezy, Sake i Shakiry - suk terapeutycznych pracujących w dogoterapii i edukacji zarówno z dziećmi zdrowymi, jak i niepełnosprawnymi. Organizatorka obozów dla dzieci i młodzieży z psami oraz innych licznych form aktywnego spędzania czasu z udziałem psów.
 
Gabinet Rehablitacji Zwierząt Vitavet  - zespół fizjoterapeutów oraz zoopsychologów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje po to, by nieść ukojenie i pomoc w cierpieniu zwierząt. Profesjonalistki, które z pasją, zaangażowaniem oraz wielkim poświęceniem wykonują szerokie spektrum zabiegów rehabilitacyjnych w zakresie dysfunkcji układu ruchu czy układu nerwowego. Fizjoterapeutki zwierzęce pomagają psom i kotom szybciej wrócić do sprawności po zabiegach chiruricznych oraz w przypadku choroby skóry niwelują ból i rozdrażnienie z nią związane. Więcej o zespole VitaVet można przeczytać na stronie www.vitavet.eu.  

Patrycja Surmacz - ukończyła studia na kierunku biologia, specjalność zoologia, a następnie podyplomowo psychologię zwierząt; szkoleniowiec psów i behawiorysta zwierzęcy, współzałożycielka specjalistycznego sklepu dla psów i kotów Petsmile, oraz portalu "psiproblem"; aktywna działaczka na rzecz zwierząt, prywatnie właścicielka psa w typie cocker spaniela Spaja oraz królików Franciszka i Migotka.

Katarzyna Ganszczyk - biolog, psycholog zwierzęcy, ukończyła studium zachowania kotów, instruktor szkolenia psów, współzałożycielka Petsmile oraz portalu "kociproblem"; aktywnie działa na rzecz potrzebujących zwierząt; prywatnie opiekunka dwóch kotów rasy europejskiej Alicji i Suri oraz przewodniczka suczki Falki - flat coated retrievera.

PetSmile - specjalistyczny sklep dla psów i kotów LINK

Nasze psy terapeutyczne i wspomagające pracę szkoleniowo-behawioralną:

jazvedkar

Vedus - pies rasy border collie, urodzony 31 stycznia 2006r. Wielokrotnie zdał egzamin w klasie terapeutycznej dla psów pracujących w dogoterapii potwierdzając rokrocznie swoje niebanalne predyspozycje do pracy z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi. Cechuje go zrównoważenie psychiczne, wielka otwartość i chęć nawiązywania kontaktu z każdym człowiekiem i psem. Ten pies to urodzony pies terapeutyczny.
 
Jasmin – suka rasy border collie urodzona 22 marca 2009r. Egzaminowana co roku w klasie terapeutycznej dla psów pracujących w dogoterapii i zawsze potwierdzająca swoje rzetelne przygotowanie i niebywałą cierpliwość. Pracuje głównie jako asystent wykładowcy na zajęciach warsztatowych dla studentów oraz wspiera proces terapii kynofobii w naszym gabinecie.
 
Karri – suka rasy jack russell terrier urodzona 18 lutego 2014r. Starannie wybrana i konsekwentnie wychowywana, aby wielopłaszczyznowo wspierać pracę edukacyjną i terapeutyczną zarówno dzieci, jak i dorosłych. Karri jest radosną, otwartą, bardzo lubiącą wszelkie formy zabawy suczką. Uwielbia uczyć się sztuczek a jej kreatywność i inteligencja sprawia, że na zajęciach nigdy nie jest nudno. Ponadto uwielbia zabawy węchowe i tropienie. 
ziva soya
Ziva – czekoladowa suka rasy labrador retriever urodzona 29 maja 2013r. W roku 2014 zdała egzamin w klasie wizytującej, a następnie terapeutycznej, odnawiając go co roku. Cechuje ją niesamowita cierpliwość i radość w pracy z dziećmi. Jest ostoją spokoju i przyjacielskości w jednym. Ziva doskonale dogaduje się z innymi psami dlatego jest wielką pomocą w terapii behawioralnej psów z problemami komunikacyjnymi.
 
Soya - suczka rasy owczarek australijski kelpie urodzona 21 kwietnia 2017r. Od pierwszych dni starannie wychowywana pod kątem przyszłej przygody ze sportami kynologicznymi. Przygotowywana do startów w zawodach obedience. Niesamowicie grzeczna i cierpliwa, na co dzień wspiera pracę szkoleniową oraz buduje swoją pewność siebie w kontaktach z innymi psami.
 
Master i JagerMaster - pies rasy bearded collie urodzony 14 lutego 2009r. Od 2011r. z powodzeniem zdaje egzamin dla psa terapeutycznego, potwierdzając co roku swoje predyspozycje do bycia psim terapeutą. Sprawdza się zarówno w pracy edukacyjnej przedszkolnej i wczesnoszkolnej, jak i w zajęciach terapeutycznych indywidualnych. Bystry i inteligentny, uwielbia pracę umysłową, która sprawia mu ogromną satysfakcję. Zna mnóstwo sztuczek wzbogacających każde zajęcia z dziećmi. Cierpliwość to jego drugie imię, a dzieci są jego "całym światem".
 
Jager - młody pies rasy bearded collie urodzony 23 maja 2015r. będący w trakcie szkolenia na przyszłego psiego terapeutę. Jak przystało na młodzieńca tej rasy jest wesoły, pełen energii i żywiołowy. Bardzo zadaniowy uwielbia pracę z człowiekiem i kontakt z dziećmi - cały czas podlega starannej socjalizacji. Posiada duży potencjał, w przyszłości będzie z niego wspaniały pies terapeutyczny, którego predyspozycje zostaną zweryfikowane egzaminem.

Konsultacje behawioralne Online

online dog Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w tym trudnym czasie oferujemy konsultacje ze specjalistą ONLINE.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. i zgłaszając problem.

Odwiedź Gabinet Dogoterapii

box-gabinet-dogoterpii Zapraszamy serdecznie do nowoczesnego Gabinetu Dogoterapii.

Gabinet mieści się przy ul. Piławskiej we Wrocławiu.

 

Skontaktuj się z nami

Pracujemy we Wrocławiu i okolicy

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
tel: 661 432 535
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści