Problem z kotem? Twój kot zachowuje się w niezrozumiały sposób i sprawia Ci kłopoty? W Catfield pomożemy Ci rozwiązać problemy z zachowaniem kota. Chcesz wiedzieć więcej o kotach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla kotów!

Dogfield to szeroka oferta usług dla właścicieli czworonogów, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług z zakresu szkolenia psów oraz rozwiązywania problemów behawioralnych, zarówno tych wychowawczych, jak i bardziej złożonych, o podłożu psychicznym czy zaburzeń układu nerwowego mających odzwierciedlenie w niewłaściwym czy niepożądanym zachowaniu pupili.

Nasza oferta obejmuje również pracę w szeroko pojętej dogoterapii oraz wybór, testowanie i szkolenie psów do pracy z dziećmi czy osobami niepełnosprawnymi.

Naszą misją jest edukowanie i przekazywanie opiekunom niezbędnych umiejętności po to, aby życie z psami było bezproblemowe, oparte na czytelnej komunikacji i zrozumieniu gatunku, poszanowaniu potrzeb i możliwości czworonożnych przyjaciół oraz zawsze mające na celu dobro zwierząt. W swojej pracy stawiamy na pozytywne metody pracy, które wpływają na tworzenie prawdziwej więzi i przyjacielską relację z psami przez całe życie.

Aby realizować te cele, niezbędne jest profesjonalne podejście oparte na rzetelnej wiedzy i doświadczeniu, umiejętnościach pracy zarówno ze zwierzęciem, jak i z klientem. Nie może nam brakować również pasji i zaangażowania w pracę, bo tylko wtedy nasze usługi pozostają zawsze na wysokim poziomie. Zapraszamy do kontaktu!

Stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe poprzez podejmowanie kolejnych studiów tematycznych oraz uczestnictwo w licznych seminariach kynologicznych i dotyczących pracy dogoterapeutycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przygotowaniem zawodowym.

Czytaj więcej...

Naszą misją jest zwiększanie świadomości społecznej w zakresie rozumienia potrzeb i sposobu komunikacji dwóch gatunków, z którymi człowiek żyje bardzo blisko - psa i kota.

Czytaj więcej...

Pracujemy metodami pozytywnymi, bo tylko tak można na trwałe kształtować i modyfikować zachowania zwierząt. Uczymy się od najlepszych zarówno w kraju, jak i za granicą, stale doskonaląc metodykę swojej pracy.

Czytaj więcej...

Konsultacje behawioralne Online

online dog Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w tym trudnym czasie oferujemy konsultacje ze specjalistą ONLINE.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. i zgłaszając problem.

Odwiedź Gabinet Dogoterapii

box-gabinet-dogoterpii Zapraszamy serdecznie do nowoczesnego Gabinetu Dogoterapii.

Gabinet mieści się przy ul. Piławskiej we Wrocławiu.

 

Skontaktuj się z nami

Pracujemy we Wrocławiu i okolicy

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
tel: 661 432 535
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści