Problem z kotem? Twój kot zachowuje się w niezrozumiały sposób i sprawia Ci kłopoty? W Catfield pomożemy Ci rozwiązać problemy z zachowaniem kota. Chcesz wiedzieć więcej o kotach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla kotów!

Obszar naszej działalności to Wrocław i okolice. Behawiorysta psów prowadzi konsultacje behawioralne psów we Wrocławiu i następujących miejscowościach: Radwanice, Siechnice, Strzelin, Oława, Kąty Wrocławskie, Świdnica, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Brzeg, Wołów, Trzebnica, Oleśnica, Kępno, Długołęka, Kamieniec Wrocławski i wiele innych.

W Dogfield podstawowym miejscem spotkań dla indywidualnych kursów szkolenia psów jest Park Wschodni we Wrocławiu. Szkolimy również na terenie innych parków lub w domu klienta, na wyraźne życzenie i w ramach możliwości czasowych instruktorów. Organizujemy również szkolenia w warunkach miejskich.

Konsultacje behawioralne odbywają się najczęściej w domach klientów lub w miejscach/sytuacjach, gdzie problem się manifestuje.

Poniżej znajduje się mapka dojazdowa do głównego miejsca spotkań, jakim jest Park Wschodni.

Konsultacje behawioralne Online

online dog Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w tym trudnym czasie oferujemy konsultacje ze specjalistą ONLINE.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. i zgłaszając problem.

Odwiedź Gabinet Dogoterapii

box-gabinet-dogoterpii Zapraszamy serdecznie do nowoczesnego Gabinetu Dogoterapii.

Gabinet mieści się przy ul. Piławskiej we Wrocławiu.

 

Skontaktuj się z nami

Pracujemy we Wrocławiu i okolicy

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
tel: 661 432 535
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści