Problem z kotem? Twój kot zachowuje się w niezrozumiały sposób i sprawia Ci kłopoty? W Catfield pomożemy Ci rozwiązać problemy z zachowaniem kota. Chcesz wiedzieć więcej o kotach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla kotów!

grupowe szkolenie psówOdświeżamy naszą ofertę, dlatego serdecznie zapraszamy na grupowy kurs szkolenia w Dogfield.

Szkolenie prowadzone jest w kameralnych grupach, 2-4 psów, w których dalej podtrzymywać będziemy indywidualne podejście, natomiast psiaki będą mogły pogłębiać relację ze swoimi przewodnikami w towarzystwie innych czworonogów. Spotkania będą się odbywać dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki o godz. 18.00 w Parku Wschodnim. Kurs obejmuje 8 spotkań praktycznych szkoleniowych + 2 bonusy. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszego fb, natomiast zapisu na kurs można dokonać wypełniając formularz.

Konsultacje behawioralne Online

online dog Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w tym trudnym czasie oferujemy konsultacje ze specjalistą ONLINE.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. i zgłaszając problem.

Odwiedź Gabinet Dogoterapii

box-gabinet-dogoterpii Zapraszamy serdecznie do nowoczesnego Gabinetu Dogoterapii.

Gabinet mieści się przy ul. Piławskiej we Wrocławiu.

 

Skontaktuj się z nami

Pracujemy we Wrocławiu i okolicy

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
tel: 661 432 535
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści