Problem z kotem? Twój kot zachowuje się w niezrozumiały sposób i sprawia Ci kłopoty? W Catfield pomożemy Ci rozwiązać problemy z zachowaniem kota. Chcesz wiedzieć więcej o kotach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla kotów!

warsztat dogo karriSerdecznie zapraszamy wszystkich obecnych lub przyszłych dogoterapeutów na warsztat, który ma na celu udoskonalić ich pracę. Odbędzie się on w dniach 8-9 października 2016r.

Dwudniowe seminarium będzie obejmowało swoim zakresem tematykę związaną z psem terapeutycznym, a więc jego perspektywą pracy, a także jego prawidłowym przygotowaniem do pracy i warunków, jakie można spotkać w różnych placówkach edukacyjnych. Oprócz tego przyjrzymy się dokładnie prawidłowej konstrukcji zajęć, które mają zarówno uczyć jak i bawić swoich odbiorców.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach zapraszamy do przesłania swojego zgłoszenia na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Zgłoszenia przyjmujemy do 30.09.2016r, natomiast więcej informacji o samym wydarzeniu znajdą Państwo pod linkiem.

Konsultacje behawioralne Online

online dog Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w tym trudnym czasie oferujemy konsultacje ze specjalistą ONLINE.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. i zgłaszając problem.

Odwiedź Gabinet Dogoterapii

box-gabinet-dogoterpii Zapraszamy serdecznie do nowoczesnego Gabinetu Dogoterapii.

Gabinet mieści się przy ul. Piławskiej we Wrocławiu.

 

Skontaktuj się z nami

Pracujemy we Wrocławiu i okolicy

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
tel: 661 432 535
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści