Problem z kotem? Twój kot zachowuje się w niezrozumiały sposób i sprawia Ci kłopoty? W Catfield pomożemy Ci rozwiązać problemy z zachowaniem kota. Chcesz wiedzieć więcej o kotach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla kotów!

wykladSerdecznie zapraszamy na III edycję cieszącego się dużym zainteresowaniem szkolenia o zachowaniach reaktywnych i agresywnych psów.

Szkolenie odbędzie się w sobotę 23 stycznia. Wszystkich chętnych i zainteresowanych wykładem zapraszamy o przesyłanie swoich zgłoszeń pod adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest pod linkiem, natomiast w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy.

Uwaga, promocyjna cena za szkolenie trwa do 12 stycznia, także nie zwlekaj, tylko zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona!

Konsultacje behawioralne Online

online dog Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w tym trudnym czasie oferujemy konsultacje ze specjalistą ONLINE.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. i zgłaszając problem.

Odwiedź Gabinet Dogoterapii

box-gabinet-dogoterpii Zapraszamy serdecznie do nowoczesnego Gabinetu Dogoterapii.

Gabinet mieści się przy ul. Piławskiej we Wrocławiu.

 

Skontaktuj się z nami

Pracujemy we Wrocławiu i okolicy

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
tel: 661 432 535
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści