Problem z kotem? Twój kot zachowuje się w niezrozumiały sposób i sprawia Ci kłopoty? W Catfield pomożemy Ci rozwiązać problemy z zachowaniem kota. Chcesz wiedzieć więcej o kotach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla kotów!

Fiod semW ostatni weekend miałyśmy ogromną przyjemność brać udział w seminarium z dr Anetą Bocheńską pt. "Od szczeniaka do weterana - jak dbać o psiego sportowca i psy z problemami ortopedycznymi". Miałyśmy okazję wysłuchać rzetelnych wykładów z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji psów, które są bardzo przydatne dla utrzymania prawidłowej kondycji naszych czworonogów. Ponadto, by uniknąć wszelkich kontuzji i problemów ze zdrowiem, uczyłyśmy się poprzez praktykę, jak przygotowywać psy do większego wysiłku i rozwijać ich poszczególne partie mięśniowe. Jesteśmy wdzięczne organizatorom oraz prowadzącej za weekend bogaty w nowe doświadczenia i możliwość doskonalenia swojego warsztatu pracy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Konsultacje behawioralne Online

online dog Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w tym trudnym czasie oferujemy konsultacje ze specjalistą ONLINE.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. i zgłaszając problem.

Odwiedź Gabinet Dogoterapii

box-gabinet-dogoterpii Zapraszamy serdecznie do nowoczesnego Gabinetu Dogoterapii.

Gabinet mieści się przy ul. Piławskiej we Wrocławiu.

 

Skontaktuj się z nami

Pracujemy we Wrocławiu i okolicy

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
tel: 661 432 535
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści