Problem z kotem? Twój kot zachowuje się w niezrozumiały sposób i sprawia Ci kłopoty? W Catfield pomożemy Ci rozwiązać problemy z zachowaniem kota. Chcesz wiedzieć więcej o kotach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla kotów!

Aktualności

zivaaastrSerdecznie zapraszamy na grupowe doskonalenie posłuszeństwa. Celem naszych spotkań jest sprawdzenie i doskonalenie zdobytych umiejętności podczas indywidualnych kursów szkolenia, na spotkaniach w grupie innych psów.

Zagadnienia, którymi szczególnie będziemy się zajmować to:
przywołanie,
chodzenie na luźnej smyczy,
samokontrola,
praca w rozproszeniach,
nauka odpoczywania przy innych psach,
zabawa z właścicielem,
wspólne spacerowanie w grupie innych psów,
pogłębianie relacji z przewodnikiem.

Więcej szczegółów oraz możliwość zgłoszenia znajduje się pod linkiem.

kursinstZapraszamy osoby zaawansowane w szkoleniu psów, które pragną swoją pasję przekuć w pracę.
Po raz pierwszy nauka wg udoskonalonego programu Psiej Wachty możliwa do zrealizowania we Wrocławiu w naszej szkole! Warto rozważyć jeśli do tej pory dojazdy były przeszkodą!
Organizujemy też tu na miejscu Kurs Podstawy Pozytywnego Szkolenia Psów, czyli poziom pierwszy. Więcej szczegółów i terminy dostępne na stronie Psiej Wachty.

duetZaproś na szkolenie swojego psiego kolegę, a kurs z podstaw posłuszeństwa otrzymacie w super cenie!
Więcej informacji pod numerem: 661 432 535. Zapraszamy!

zivaaastrSerdecznie zapraszamy na grupowe doskonalenie posłuszeństwa. Celem naszych spotkań jest sprawdzenie i doskonalenie zdobytych umiejętności podczas indywidualnych kursów szkolenia, na spotkaniach w grupie innych psów.

Zagadnienia, którymi szczególnie będziemy się zajmować to:
- przywołanie,
- chodzenie na luźnej smyczy,
- samokontrola,
- praca w rozproszeniach,
- nauka odpoczywania przy innych psach,
- zabawa z właścicielem,
- wspólne spacerowanie w grupie innych psów,
- pogłębianie relacji z przewodnikiem.

Więcej szczegółów oraz możliwość zgłoszenia znajduje się pod linkiem.

gosia master egzamin dogoterapiaW sobotę 27 maja zapraszamy na kolejną edycję Egzaminu dla psów pracujących w dogoterapii. Będzie się on odbywał w dwóch klasach trudności: wizytującej i terapeutycznej. Szczegółowo opisane regulaminy egzaminów w obu klasach dostępne są do pobrania na naszej stronieWszelkie pytania proszę kierować na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Na stronie dostępny też jest formularz zgłoszenia, na którym znajdują się dane dotyczące płatności. Zapraszamy zarówno naszych stałych klientów, jak i osoby, które już wizytują przedszkola, szkoły czy ośrodki pomocy, i chciałby zweryfikować predyspozycje i poziom wyszkolenia swoich psów. Wszystkim pracującym w dogoterapii przypominamy, że egzamin warto powtórzyć co roku, by upewnić się, że pies w dalszym ciągu prezentuje wysoki poziom umiejętności niezbędnych w pracy.

grupowe szkolenie psówOdświeżamy naszą ofertę, dlatego serdecznie zapraszamy na grupowy kurs szkolenia w Dogfield.

Szkolenie prowadzone jest w kameralnych grupach, 2-4 psów, w których dalej podtrzymywać będziemy indywidualne podejście, natomiast psiaki będą mogły pogłębiać relację ze swoimi przewodnikami w towarzystwie innych czworonogów. Spotkania będą się odbywać dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki o godz. 18.00 w Parku Wschodnim. Kurs obejmuje 8 spotkań praktycznych szkoleniowych + 2 bonusy. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszego fb, natomiast zapisu na kurs można dokonać wypełniając formularz.

kurs kociego behawiorysty

Mamy przyjemność zaprosić wszystkie osoby zainteresowane szerokim pojęciem kociego behawioru na wyjątkowo praktyczny roczny kurs kociego behawiorysty.

Kurs powstał z inicjatywy trzech aktywnie działających w branży pasjonatek kociej psychiki. Organizatorkami i wykładowcami kursu są praktykujące na co dzień kocie behawiorystki – Magdalena ChmielarzKatarzyna Ganszczyk-Rawska i Joanna Ciarkowska. Łączy je miłość do kotów oraz pasja do zdobywania wiedzy i dzielenia się nią z innymi. Różnorodności posiadanych doświadczeń i przygotowania teoretycznego każdej z organizatorek powoduje, że uczestnicy kursu mogą liczyć na wyjątkowo szeroki zakres przekazywanych informacji i prezentowanych do analizy przypadków kocich pacjentów. Właśnie to połączenie stanowi gwarancję uzyskania odpowiednich kwalifikacji i kompetencji przez uczestników kursu.

Więcej na temat kursu..

mila ziva rozmowa to nie dominacjaZapraszamy do przeczytania ciekawego artykułu pt.: "Co z tą dominacją, czyli dlaczego psy nie chcą rządzić światem?". Zwraca on uwagę na fakt, że psy w większości przypadków są dobrymi dyplomatami w rozmowie, stosują szereg zachowań służących uspokajaniu partnera interakcji, a ich natura jest raczej bezkonfliktowa. Oczywiście zdarza się też, że pies ma silny charakter ale i wtedy jest daleki od przejęcia kontroli nad całym światem. Artykuł dostępny pod linkiem.

swieta dogfield2016W ten niezwykły czas wszystkim Naszym klientom i sympatykom życzymy czasu pełnego zrozumienia Ich czworonożnych przyjaciół, wspólnie odkrywanych szlaków, zaspokojenia najskrytszych potrzeb (tych ludzkich i tych psich) oraz długich pogaduszek w Wigilijną Noc;) Natomiast Rok 2017 niech będzie zwiastunem samych dobrych chwil – życzy Zespół Dogfield.

klikerstrZapraszamy wszystkich naszych klientów i sympatyków na warsztat klikerowo-sztuczkowy!

Chcąc wprowadzić Was do pracy z klikerem zajrzymy do teorii, która jest niezbędna do zrozumienia tej metody, jednak przede wszystkim pragniemy skupić się na stronie praktycznej wyżej wymienionego sposobu uczenia psów. Pokażemy sposoby dochodzenia do pewnych zachowań/sztuczek, różną dynamikę pracy z naszymi psami oraz zaprezentujemy liczne filmy obrazujące wykorzystanie klikera.

Warsztat odbędzie się 10 grudnia 2016 r. we Wrocławiu. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., natomiast więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie pod linkiem.

pies dzieckoZ uwagi na bardzo duże zainteresowanie tematem, serdecznie zapraszamy na kolejny termin szkolenia poświęconego tematyce pies i dziecko.

Zagadnienia poruszane na wykładzie to m.in. potrzeby psa w kontekście życia w rodzinie z dzieckiem, jak podzielić przestrzeń domową dla bezpieczeństwa dziecka i psa, reagowanie w trudnych momentach, prawa psa w rodzinie z dzieckiem oraz wiele innych. Celem szkolenia jest pokazanie jak sprawić, aby dzieci i czworonożni przyjaciele byli szczęśliwi i bezpieczni przez długie lata wspólnego życia.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Spotkanie odbędzie się 26 listopada (sobota) w godzinach 10-14. Więcej informacji znajduje się pod linkiem.

egzamin dogoW sobotę 29 października zapraszamy na kolejną edycję Egzaminu dla psów pracujących w dogoterapii. Będzie się on odbywał w dwóch klasach trudności: wizytującej i terapeutycznej. Szczegółowo opisane regulaminy egzaminów w obu klasach dostępne są do pobrania na naszej stronieWszelkie pytania proszę kierować na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Na stronie dostępny też jest formularz zgłoszenia, na którym znajdują się dane dotyczące płatności. Zapraszamy zarówno naszych stałych klientów, jak i osoby, które już wizytują przedszkola, szkoły czy ośrodki pomocy, i chciałby zweryfikować predyspozycje i poziom wyszkolenia swoich psów. Wszystkim pracującym w dogoterapii przypominamy, że egzamin warto powtórzyć co roku, by upewnić się, że pies w dalszym ciągu prezentuje wysoki poziom umiejętności niezbędnych w pracy.

dziecko huskySerdecznie zapraszamy na szkolenie poświęcone tematyce pies i dziecko.

Zagadnienia poruszane na wykładzie to m.in. potrzeby psa w kontekście życia w rodzinie z dzieckiem, jak podzielić przestrzeń domową dla bezpieczeństwa dziecka i psa, reagowanie w trudnych momentach, prawa psa w rodzinie z dzieckiem oraz wiele innych. Celem szkolenia jest pokazanie jak sprawić, aby dzieci i czworonożni przyjaciele byli szczęśliwi i bezpieczni przez długie lata wspólnego życia.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Spotkanie odbędzie się 18 października (wtorek) w godzinach 18-21. Więcej informacji znajduje się pod linkiem.

warsztat dogo karriSerdecznie zapraszamy wszystkich obecnych lub przyszłych dogoterapeutów na warsztat, który ma na celu udoskonalić ich pracę. Odbędzie się on w dniach 8-9 października 2016r.

Dwudniowe seminarium będzie obejmowało swoim zakresem tematykę związaną z psem terapeutycznym, a więc jego perspektywą pracy, a także jego prawidłowym przygotowaniem do pracy i warunków, jakie można spotkać w różnych placówkach edukacyjnych. Oprócz tego przyjrzymy się dokładnie prawidłowej konstrukcji zajęć, które mają zarówno uczyć jak i bawić swoich odbiorców.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach zapraszamy do przesłania swojego zgłoszenia na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Zgłoszenia przyjmujemy do 30.09.2016r, natomiast więcej informacji o samym wydarzeniu znajdą Państwo pod linkiem.

dogoterapia egzamin fiodorW sobotę 14 maja zapraszamy na kolejną edycję Egzaminu dla psów pracujących w dogoterapii. Będzie się on odbywał w dwóch klasach trudności: wizytującej i terapeutycznej. Szczegółowo opisane regulaminy egzaminów w obu klasach dostępne są do pobrania na naszej stronieWszelkie pytania proszę kierować na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Na stronie dostępny też jest formularz zgłoszenia, na którym znajdują się dane dotyczące płatności. Zapraszamy zarówno naszych stałych klientów, jak i osoby, które już wizytują przedszkola, szkoły czy ośrodki pomocy, i chciałby zweryfikować predyspozycje i poziom wyszkolenia swoich psów. Wszystkim pracującym w dogoterapii przypominamy, że egzamin warto powtórzyć co roku, by upewnić się, że pies w dalszym ciągu prezentuje wysoki poziom umiejętności niezbędnych w pracy.

baner warsztaty kotWszystkich miłośników kotów serdecznie zapraszamy na cykl spotkań poświęcony tematyce prawidłowych i nieprawidłowych (lub uciążliwych) kocich zachowań.

Podczas czterech sześciogodzinnych spotkań uczestnicy będą mieli okazję poznać i zrozumieć bogactwo kocich zachowań, nauczyć się jak w oparciu o tą wiedzę zadbać o koci dobrostan oraz rozpoznawać i eliminować typowe problemy behawioralne.

Pierwsze z nich odbędzie się 16 kwietnia 2016r., a tematyką będzie "Specyfika kociego zachowania", która wprowadzi nas do tematyki behawioru kota domowego. Wykłady poprowadzi kocia behawiorystka Katarzyna Ganszczyk-Rawska, o której więcej można przeczytać pod linkiem.

Wszelkie pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., natomiast szerszy opis wydarzenia znajduje się tutaj.

warsztaty dogoterapiaSerdecznie zapraszamy wszystkich obecnych lub przyszłych dogoterapeutów na warsztat, który ma na celu udoskonalić ich pracę. Odbędzie się on w dniach 7-8 maja 2016r.

Dwudniowe seminarium będzie obejmowało swoim zakresem tematykę związaną z psem terapeutycznym, a więc jego perspektywą pracy, a także jego prawidłowym przygotowaniem do pracy i warunków, jakie można spotkać w różnych placówkach edukacyjnych. Oprócz tego przyjrzymy się dokładnie prawidłowej konstrukcji zajęć, które mają zarówno uczyć jak i bawić swoich odbiorców.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach zapraszamy do przesłania swojego zgłoszenia na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Zapisy przyjmujemy do 30.04.2016r, natomiast więcej informacji o samym wydarzeniu znajdą Państwo pod linkiem.

Ogłaszamy kolejny termin warsztatów klikerowo-sztuczkowych, które odbędą się 2 kwietnia. Zgłoszenia i pytania prosimy kierować pod adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., natomiast więcej informacji o samym wydarzeniu znajdą Państwo pod linkiem. Zapraszamy!

klikerstrZapraszamy wszystkich naszych klientów i sympatyków na jedyny w swoim rodzaju warsztat klikerowo-sztuczkowy!

Chcąc wprowadzić Was do pracy z klikerem zajrzymy do teorii, która jest niezbędna do zrozumienia tej metody, jednak przede wszystkim pragniemy skupić się na stronie praktycznej wyżej wymienionego sposobu uczenia psów. Pokażemy sposoby dochodzenia do pewnych zachowań/sztuczek, różną dynamikę pracy z naszymi psami oraz zaprezentujemy liczne filmy obrazujące wykorzystanie klikera.

Warsztat odbędzie się 20 lutego 2016 r. we Wrocławiu. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., natomiast więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie pod linkiem.

wykladSerdecznie zapraszamy na III edycję cieszącego się dużym zainteresowaniem szkolenia o zachowaniach reaktywnych i agresywnych psów.

Szkolenie odbędzie się w sobotę 23 stycznia. Wszystkich chętnych i zainteresowanych wykładem zapraszamy o przesyłanie swoich zgłoszeń pod adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest pod linkiem, natomiast w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy.

Uwaga, promocyjna cena za szkolenie trwa do 12 stycznia, także nie zwlekaj, tylko zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona!

swieta strZ całego serca naszym przyjaciołom, klientom i sympatykom życzymy spokojnych, zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, a także wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Niech ten czas będzie bogaty w radosne chwile spędzone z rodziną oraz w długie spacery z waszymi pupilami. 

dziecko huskySerdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenie poświęcone szerokiej tematyce pies i dziecko.

Zagadnienia poruszane na wykładzie to m.in. potrzeby psa w kontekście życia w rodzinie z dzieckiem, jak podzielić przestrzeń domową dla bezpieczeństwa dziecka i psa, reagowanie w trudnych momentach, prawa psa w rodzinie z dzieckiem, różnice w rasach psów mające wpływ na jego zachowanie wobec dziecka oraz wiele innych. Celem szkolenia jest pokazanie jak sprawić, aby dzieci i czworonożni przyjaciele byli szczęśliwi i bezpieczni przez długie lata wspólnego życia.

Zapisy przyjmujemy drogą mailową. W przypadku wyrażenia chęci udziału w szkoleniu, należy na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. wysłać swoje dane kontaktowe, na które odesłany zostanie formularz kontaktowy.

Szkolenie odbędzie się 12 grudnia, a koszt uczestnictwa wynosi 150zł.

Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

egzam JazW minioną sobotę odbyła się kolejna edycja organizowanego przez nas Egzaminu dla psów pracujących w dogoterapii. Przebiegał on w dwóch klasach trudności: wizytującej i terapeutycznej, w zależności od umiejętności psa i docelowego środowiska pracy. Dla naszych psów ten dzień zakończył się sukcesem – Jazi i Ziva po raz kolejny zdały egzamin w klasie terapeutycznej, Karri awansowała na psa terapeutycznego, a Fiodor zadebiutował w klasie wizytującej. Psiaki udowodniły, że prezentują wysoki poziom niezbędnych umiejętności w pracy. Serdecznie gratulujemy pozostałym uczestnikom i jednocześnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wiosenną edycję.
Dziękujemy Ewie Siemieńskiej-Tuła i Patrycji Surmacz-Jagielskiej za pomoc w organizacji i sumienne ocenianie psiaków oraz szkole Dog's Smile za użyczenie terenu.
A tutaj link do krótkiej fotorelacji.

Dzięki dużemu zainteresowaniu szkoleniem pt.: "Zachowania reaktywne i agresywne psów", otwieramy drugą edycję wydarzenia, która odbędzie się już 17 października. Zapisy przyjmujemy na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., natomiast więcej informacji znajduje się pod linkiem. Nie przegap okazji i zapisz się już dziś!

Zis egzamW sobotę 07 listopada zapraszamy na kolejną edycję Egzaminu dla psów pracujących w dogoterapii. Będzie się on odbywał w dwóch klasach trudności: wizytującej i terapeutycznej. Szczegółowo opisane regulaminy egzaminów w obu klasach dostępne są do pobrania na naszej stronieWszelkie pytania proszę kierować na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Na stronie dostępny też jest formularz zgłoszenia, na którym znajdują się dane dotyczące płatności. Zapraszamy zarówno naszych stałych klientów, jak i osoby, które już wizytują przedszkola, szkoły czy ośrodki pomocy, i chciałby zweryfikować predyspozycje i poziom wyszkolenia swoich psów. Wszystkim pracującym w dogoterapii przypominamy, że egzamin warto powtórzyć co roku, by upewnić się, że pies w dalszym ciągu prezentuje wysoki poziom umiejętności niezbędnych w pracy.

wykladZapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykład poświęcony zachowaniom reaktywnym i agresywnym psów.

Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób oceniać stan emocjonalny psa, jak pomagać mu rozładować napięcia i zrozumieją, że praca nad problemem zawsze oparta jest na czytelnej komunikacji z psem oraz zrozumieniu jego sygnałów. Celem szkolenia jest uświadomienie uczestnikom, że przepracowanie problemów możliwe jest poprzez skrupulatną pracę dzień po dniu i opiera się na pieczołowicie wypracowanym zaufaniu do przewodnika.

Zapisy przyjmowane są drogą mailową. W przypadku wyrażenia chęci wzięcia udziału w wydarzeniu, należy na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. wysłać dane kontaktowe, na które prześlemy Państwu formularz zgłoszenia.

Wykład odbędzie się 19 września, a koszt uczestnictwa wynosi 150zł.

Więcej informacji o szkoleniu znajdą Państwo pod linkiem.

Fiod semW ostatni weekend miałyśmy ogromną przyjemność brać udział w seminarium z dr Anetą Bocheńską pt. "Od szczeniaka do weterana - jak dbać o psiego sportowca i psy z problemami ortopedycznymi". Miałyśmy okazję wysłuchać rzetelnych wykładów z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji psów, które są bardzo przydatne dla utrzymania prawidłowej kondycji naszych czworonogów. Ponadto, by uniknąć wszelkich kontuzji i problemów ze zdrowiem, uczyłyśmy się poprzez praktykę, jak przygotowywać psy do większego wysiłku i rozwijać ich poszczególne partie mięśniowe. Jesteśmy wdzięczne organizatorom oraz prowadzącej za weekend bogaty w nowe doświadczenia i możliwość doskonalenia swojego warsztatu pracy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

gabinetWychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, których dobro i rozwój są dla nas priorytetem, pragniemy poinformować, że otworzyłyśmy Gabinet Dogoterapii we Wrocławiu. Mamy nadzieję, że dzięki temu miejscu i stworzeniu w nim odpowiednich warunków do pracy, będziemy mogły jeszcze lepiej wspomagać terapię i leczenie naszych podopiecznych. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do zgłębiania oferty z tego zakresu oraz w razie jakichkolwiek pytań, do kontaktu z nami.

Czytaj więcej...

16stego maja 2015r. zapraszamy wszystkich chętnych na kolejny już egzamin dla psów pracujących w dogoterapii. Egzamin organizowany jest w dwóch klasach trudności: wizytującej i terapeutycznej. W tym roku regulaminy obu klas zostały zmodyfikowane, tak aby jeszcze lepiej testować umiejętności psa potrzebne do pracy w dogoterapii. Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a regulaminy znajdują się na naszej stronie w Strefie klienta.

6-7 grudnia 2014r. odbył się fantastyczny pod każdym względem i wyjątkowy na skalę kraju Kongres Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej zorganizowany przez Centrum Szkoleń Behawioralnych Etovet. Kadra Dogfield wzięła udział w tym wydarzeniu chłonąc każde słowo każdego wykładu z wielkim zainteresowaniem. Tematyka obejmowała szeroki zakres zaburzeń behawioralnych, jak i dotyczyła farmakologii stosowanej w rozwiązywaniu problemów behawioralnych z psem i kotem.

22-23 listopada 2014r. odbędzie się Seminarium z Patrycją Kowalczyk, która poprowadzi uczestników przez fascynujący świat psich sztuczek, opowiadając o budowaniu motywacji w szkoleniu psa oraz pokazując różnego rodzaju techniki nauki nowych zachowań. Dominika Owoc z Zivą zamierzają stanąć na wysokości zadania i popracować nad ciekawymi trickami.

Już 25 października odbędą się, organizowane przez Gabinet Rehabilitacji Zwierząt VitaVet warsztaty masażu relaksacyjnego dla psów. Prowadząca Marta Mucha-Balcerek nauczy nas na fantomach jak skutecznie niwelować stres zwierzęcia oraz pozytywnie wpływać na dobrą relację i więź przy pomocy masażu odpowiednich części ciała pupila.

W dniu 18 października 2014r. odbył się kolejny już egzamin dla psów pracujących w dogoterapii. Gratulujemy wszystkim zdającym i dziękujemy za zaufanie. Przy okazji chcemy nadmienić, że nasza suka border collie - Jasmin pokazała po raz kolejny doskonałą formę i predyspozycje do pracy w dogoterapii, natomiast młoda suka Ziva - labrador retriever po raz pierwszy zdała egzamin w klasie terapeutycznej i może już pełnoprawnie rozpocząć pracę w tym jakże trudnym i wymagającym zawodzie.

W dniach 10-12 października 2014r. odbyły się fantastyczne warsztaty tropowe z Gosią Woźniak z BavariaTeam zorganizowane i dopięte na ostatni guzik przez Petsmile. Przyjaciele Twoich Zwierząt. Fotorelację z warsztatów z udziałem naszych psów Karri i Zivy można obejrzeć na funpage dogfield.

Nie możemy się już doczekać października gdyż w dniach 10-12 października 2014r. będziemy uczestniczyć w warsztatach tropowych organizowanych przez Petsmile. Przyjaciele Twoich Zwierząt wraz z prowadzącą Gosią Woźniak z BavariaTeam. Nasze najmłodsze suki: Ziva i Karri będą miały okazje sprawdzić swoje nosy, pasję i motywację do pracy tropowej. Bardzo nas to cieszy.

Zapraszamy na kolejną edycję Egzaminu dla psów pracujących w dogoterapii wg nowych, odrobinę zmienionych standardów. Egzamin odbędzie się w sobotę 18 października 2014r. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. oraz zapoznanie się z regulaminem egzaminu znajdującym się w zakładce Strefa dla Klienta. Na wszystkie wątpliwości i pytania chętnie odpowiemy.

Odwiedź Gabinet Dogoterapii

box-gabinet-dogoterpii Zapraszamy serdecznie do nowoczesnego Gabinetu Dogoterapii.

Gabinet mieści się przy ul. Piławskiej we Wrocławiu.

 

Nasi partnerzy

 • Sklep internetowy Petsmile
 • Koci Kurs
 • Koci Behawiorysta
 • Przychodnia Weterynaryjna NASZA
 • CatExperts
 • Centrum Edukacyjno Terapeutyczne
 • Proste Szkolenie Psa
 • Canagan
 • Zrozumiec Kota
 • Gabinet Rehabilitacj Zwierząt VitaVet
 • Puchatkowa Załoga
 • Ośrodek Rehabilitacji i Rekreacji Na Wzgórzu
 • Wrocławskie Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka
 • Command Dog Training School

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści