Problem z kotem? Twój kot zachowuje się w niezrozumiały sposób i sprawia Ci kłopoty? W Catfield pomożemy Ci rozwiązać problemy z zachowaniem kota. Chcesz wiedzieć więcej o kotach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla kotów!

baner warsztaty kotWszystkich miłośników kotów serdecznie zapraszamy na cykl spotkań poświęcony tematyce prawidłowych i nieprawidłowych (lub uciążliwych) kocich zachowań.

Podczas czterech sześciogodzinnych spotkań uczestnicy będą mieli okazję poznać i zrozumieć bogactwo kocich zachowań, nauczyć się jak w oparciu o tą wiedzę zadbać o koci dobrostan oraz rozpoznawać i eliminować typowe problemy behawioralne.

Pierwsze z nich odbędzie się 16 kwietnia 2016r., a tematyką będzie "Specyfika kociego zachowania", która wprowadzi nas do tematyki behawioru kota domowego. Wykłady poprowadzi kocia behawiorystka Katarzyna Ganszczyk-Rawska, o której więcej można przeczytać pod linkiem.

Wszelkie pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., natomiast szerszy opis wydarzenia znajduje się tutaj.

Konsultacje behawioralne Online

online dog Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w tym trudnym czasie oferujemy konsultacje ze specjalistą ONLINE.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. i zgłaszając problem.

Odwiedź Gabinet Dogoterapii

box-gabinet-dogoterpii Zapraszamy serdecznie do nowoczesnego Gabinetu Dogoterapii.

Gabinet mieści się przy ul. Piławskiej we Wrocławiu.

 

Skontaktuj się z nami

Pracujemy we Wrocławiu i okolicy

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
tel: 661 432 535
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści