Problem z kotem? Twój kot zachowuje się w niezrozumiały sposób i sprawia Ci kłopoty? W Catfield pomożemy Ci rozwiązać problemy z zachowaniem kota. Chcesz wiedzieć więcej o kotach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla kotów!

Strona Główna

Witamy na naszej stronie poświęconej szkoleniu psów, terapii behawioralnej czworonogów oraz edukacji z udziałem psów.
Jeśli szukasz profesjonalnego szkolenia psów lub pomocy w rozwiązaniu problemu z zachowaniem twojego pupila, dobrze trafiłeś.

W Dogfield prowadzimy indywidualne kursy szkolenia psów o wszechstronnej tematyce, dla psów o różnych predyspozycjach, realizujemy programy dla szczeniąt, psich podrostków, a nawet seniorów. Pracujemy z psami problematycznymi z różnym spectrum zaburzeń oraz szkolimy też psy do pracy w dogoterapii. Nasi instruktorzy szkolenia psów pozostają do Państwa dyspozycji.


Nasza oferta obejmuje terapię behawioralną zwierząt sprawiających problemy poprzez konsultacje behawioralne z psim psychologiem, mające na celu rozwiązanie istniejących zaburzeń w zachowaniu psa, polepszenie jego funkcjonowania i dobrostanu. Psi behawiorysta pozostaje w kontakcie z klientem w toku wdrażania zmian, tak długo, jak sytuacja tego wymaga.


Zespół Dogfield wspierają stabilne, starannie wyszkolone psy, które pracują z nami w szeroko rozumianej dogoterapii, jak i pomagają w szkoleniach i w rozwiązywaniu problemów komunikacyjnych psów w trakcie terapii behawioralnej.W naszej szkole dla psów stawiamy nie tylko na naukę posłuszeństwa, socjalizację ze światem zewnętrznym, prawidłową komunikację z innymi psami, ale również wspaniałą więź przewodnika z czworonogiem opartą na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i szacunku.

W Dogfield staramy się nauczyć każdego, czym jest właściwa komunikacja z psem, czytanie jego mowy ciała oraz odpowiednie zrozumienie zarówno sygnałów uspokajających, jak i dystansujących. Instruktor szkolenia psów czy behawiorysta w trakcie spotkań stale zwraca uwagę na sygnały komunikacyjne psa oraz szeroko omawia je z przewodnikiem - kursantem, aby w praktyce nauczyć rozpoznawania nastroju psa w każdej sytuacji.

Nasze spotkania zawsze mają na celu dobrostan zwierzęcia, rozumiany jako możliwość zaspokojenia naturalnych potrzeb gatunkowych oraz funkcjonowanie bez nadmiernych pobudzeń, kontrolę emocji, stres ograniczony do minimum – tego uczymy naszych klientów przy każdej okazji.

 


Porady

Podkategorie

pies lize dzieckoNiektórzy z nas panicznie boją się pająków, inni mają lęk wysokości. Wbrew pozorom duża część naszego społeczeństwa odczuwa dyskomfort w kontaktach z psami. Często zdarza się, że lęk ten jest tak obezwładniający, że uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Gdy mówimy o tak wysokim stopniu lęku przed psami, że przybiera on formę paniki – najprawdopodobniej mamy do czynienia z kynofobią.

Czytaj więcej...

czym-dla-psa-jest-spacerZacznijmy od tego jak ważną aktywnością jest sam spacer. O korzyściach dla ludzi z przebywania na świeżym powietrzu wiemy nie od dziś. Zarówno dla nas, jak i zwierząt, ruch i dostarczanie niezbędnej ilości tlenu usprawnia wszystkie funkcje organizmu. Czym natomiast jest spacer dla naszego psa? Oprócz tego, że aktywność fizyczna pomaga utrzymać prawidłową wagę psa i sprawność motoryczną jest też sposobem na zbudowanie relacji między właścicielem i jego psem.

Czytaj więcej...

border closeupOdpowiedź na to pytanie można ująć w kilku punktach:

    • Szkolenie buduje i wzmacnia więź przewodnika z psem opartą na wzajemnym zaufaniu,
    • Trening posłuszeństwa pozwala na czytelną komunikację między przewodnikiem a psem,

Czytaj więcej...

terrier na rekachKonsekwencja, to termin, który każdy z nas świetnie rozumie. Jest to postępowanie oparte na ściśle określonych zasadach, zgodne ze świadomym wcześniej założonym planem, czy też pewna logiczna ciągłość w działaniu prowadząca do uzyskania konkretnego celu.

W czym przejawia się zatem konsekwencja w wychowaniu i szkoleniu psów?

Czytaj więcej...

Konsultacje behawioralne Online

online dog Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w tym trudnym czasie oferujemy konsultacje ze specjalistą ONLINE.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. i zgłaszając problem.

Odwiedź Gabinet Dogoterapii

box-gabinet-dogoterpii Zapraszamy serdecznie do nowoczesnego Gabinetu Dogoterapii.

Gabinet mieści się przy ul. Piławskiej we Wrocławiu.

 

Skontaktuj się z nami

Pracujemy we Wrocławiu i okolicy

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
tel: 661 432 535
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści